Ako funguje technológia Aquapol?

Inovatívna rakúska technológia – to je stručný, no trefný opis Aquapolu. Vysušovaniu muriva bez použitia elektrickej energie sa venujeme už 30 rokov. Mnohí sa však pýtate: „Čo je za tým?“ Rozhodli sa vám preto priblížiť našu firmu a ukázať, že vysušiť váš dom či byt je možno jednoduchšie, ako ste si mysleli.

 

Aká je podstata nášho vysušovania budov?

Aquapol sa zaoberá realizáciou odstránenia kapilárne vzlínajúcej zemnej vlhkosti. Možno to znie zložito, no v praxi to znamená vysušovanie muriva domov a bytov. Vysušujeme aj veľké budovy, ako sú napríklad kostoly či administratívne komplexy. To všetko prebieha vďaka jedinečnej inovatívnej technológií, ktorá vo svete nemá konkurenciu.

Čo je podstatou našej technológie?

Jednoducho povedané, naša technológia navádza vodu na iný smer, vďaka čomu murivo prirodzene vysuší. Vytvára totiž extrémne slabé magnetické pole, vďaka čomu dokáže prepolarizovať smer pohybu molekúl vody v kapilárnom systéme stavebných materiálov. Významnou vlastnosťou nášho vysušovania je, že technológia nevyužíva žiadnu elektrickú energiu. Pracuje čisto za pomoci prírodnej energie, vďaka čomu je šetrná aj k životnému prostrediu.

 

Skutočne to funguje?

Ak bojujete s vlhkosťou, viete, že je to boj na dlhé trate. Naši zákazníci skúšali všelijaké spôsoby vysušovania. Jednou takou zákazníčkou je aj pani Baranyaiová, majiteľka penziónu Starý Hostinec vo Svätom Antone: „Roky sme bojovali s vlhkými múrmi. Vyskúšali sme toho naozaj dosť – od kopania, drenáž až po sanačné omietky, no napriek tomu sa vlhkosť nestratila.“

 

Pani Baranyaiovej pomohlo až naše zariadenie, vďaka ktorému sa po dlhom čase konečne úplne zbavila vlhkých múrov. Naša technológia sa dnes používa po celom svete, o čom svedčia aj recenzie klientov mimo Slovenska.

 

Ako bude prebiehať proces vysušovania?

Ak nad našou technológiou ešte len rozmýšľate, nebojte sa nám ozvať. Prvým krokom pri inštalácii technológie je totiž obhliadka daného objektu naším zástupcom. Ten zistí stav budovy a vyhotoví ponuku. Až na základe následnej dohody prebieha montáž zariadenia. Pri inštalácii sa zároveň termovíznou kamerou odoberú vzorky muriva, ktoré určia presné hodnoty vlhkosti.

Takéto merania sa opakujú v pravidelných intervaloch. Naši technici nimi kontrolujú proces vysušovania, no zároveň majú veľký význam aj pre vás. Práve vďaka nim uvidíte rýchlosť a výsledky celého vysušovacieho procesu. Ak sa teda konečne chcete zbaviť vlhkosti, zatelefonujte nám a dohodnite si s nami termín obhliadky. Náš technik vám všetko podrobne vysvetlí, ukáže a poradí.

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár